Mladý katolík zmetá nástrahy sveta

Autor: Marian Jánoš | 18.12.2013 o 23:11 | Karma článku: 14,46 | Prečítané:  4880x

Vysypané ovsené vločky vyformovali v miske mlieka siluetu Matky Božej. Nie je to náhoda. Cítim, že sv. Mária požehnala môj raňajší pokrm a jej ochranný plášť ma bude sprevádzať celým dňom. Budem ho potrebovať.  Diablovo ovocie ma víta už vo vestibule nášho paneláku. Podľa nášho nového domového poriadku je dovolené našej upratovačke( pani na dôchodku) pracovať aj v nedeľu. Spoluvlastníci nedbali na moje slová a svojim rozhodnutím prejavili hrubú náboženskú intoleranciu. V siedmy deň však nebudem čakať kým podlaha na chodbách uschne. V rámci výhrady svedomia sa po nej poriadne poprechádzam.

Pred vchodom zas číhajú svedkovia jaloví. Ešte horšia heréza ako luteráni! Ach Bože, ako veľmi je nebezpečné čítať tvoje slová z nesprávnych prekladov, bez osvedčených teologických znalostí a mimo ducha neprerušenej apoštolskej línie.

Moja krížová cesta pokračuje v autobuse. Dnešná závadná mládež v ňom propaguje Lucifera hlasným púšťaním metalu a vulgárneho hip-hopu. Tento rachot má dozaista prehlušiť hlas ich svedomia. Vzďaľuje ich od pravých pastierov ich zraniteľných duší ako je Jeho Excelenia Ján Chryzostom Korec, ktorý pomocou vedeckých argumentov vyvrátil ľavicovo-liberálnu Darwinovu evolučnú teóriu. Z mladších ročníkov musím spomenúť Janku Ray-Tutkovú a trio Daniška-Šúst-Danišková z HFI. To sú zaručené zdroje pravdivých informácii, mnohé z nich preberá aj ateistický portál hoax.sk.

Ďalšie zastavenie, moja práca a poslanie. Učím náboženstvo a biológiu na cirkevnej škole. Môj nízky plat je dôkazom snahy štátu zničiť naše katolícke korene. A ako sa mám pozerať na likvidačný príspevok štátu pre Slovenskú Katolícku Charitu vo výške 2,3 milióna eur? Ako to naša charita vôbec prežije?

Pribúdajú znamenia posledného zápasu. Klesá nám počet detí v prvom ročníku. Slobodomurárski neomarxisti iba na chvíľu dovolili rímsko-katolíckym vedcom uskutočniť objavy, ktoré umožnili nárast populácie a predĺženie aktívneho veku. Najnovšie však chcú populáciu znižovať. Zo všetkých chcú urobiť homosexuálov a potratárov. Život a láska však zvíťazia. Kultúra života, to je pokračovanie rodu, detský smiech a šantenie. Kultúra života, to sú kláštory a rodiny rímsko-katolíckych kňazov.

So snúbenicou chodíme intenzívne na prednášky Ligy pár páru do UPC-čka. Snáď sa stihneme do tridsiatky naučiť aké sexuálne správanie neuráža nášho Boha. Vieme čo stojí za predčasnou sexualizáciou mládeže. Satan tým chce zabrániť ďalšiemu nepoškvrnenému počatiu. Aj štátny aparát sa bojí Jeho druhého príchodu. V rodnom liste nie je miesto pre Ducha Svätého. Prišiel čas na odluku ateizmu od štátu!

Budeme sledovať znamenia Jeho príchodu. Bude predstavovať oponenta dnešnej spoločnosti posadnutej sexom. Zviditeľní sa ako bojovník proti homosexualizmu, umelému oplodneniu, genetickým manipuláciam a antikoncepcii. Podobne ako my - rímski katolíci, aj on bude milovať sodomitov ako svojich bratov. Nenávidieť bude iba to čo robia!

Modlime sa bratia a trpezlivo čakajme. Na tú bitku poslednú nás tu zostalo ešte dosť.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kam ísť na test, čo s pozitívnymi a čo bude s netestovanými? (otázky a odpovede)

Certifikát z plošného testovania na Covid-19 je vstupenkou do obchodov.

Píše Juraj Buzalka

S tyčinkou v nose tvoríme históriu

Politické spoločenstvo sa deje prostredníctvom rituálov.


Už ste čítali?